obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Jeszcze tylko do piątku zapraszamy na wystawę

8 stycznia 2024 11:30, autor: MBP

Do 12 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli można obejrzeć wieloformatową i edukacyjną wystawę fotografii „Dzieci Świata” Elżbiety Dzikowskiej.

Tym razem dzieci z dalekiego świata mieli okazję bliżej poznać drugoklasiści z PSP nr 4 w Stalowej Woli. Uczniowie wysłuchali opowieści o dalekich krajach i ich mieszkańcach oraz zapoznali się z zasadami konkursu, który towarzyszy wystawie.

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do dzieci od 6 do 15 roku życia z całego Powiatu Stalowowolskiego. Zadaniem uczestnika konkursu jest namalowanie lub narysowanie historii obrazującej poznanie swojego przyjaciela z wybranego kraju lub interesującego momentu zawartej przyjaźni czy też wspólnej przygody.

Każdy może przysłać maksymalnie 3 prace do 31 stycznia 2024 roku. Należy je dostarczyć osobiście lub wysłać na adres MBP, ul ks. J. Popiełuszki 10. Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród – 20 lutego.

Wielkoformatowa i edukacyjna wystawa fotografii „Dzieci Świata” Elżbiety Dzikowskiej została objęta honorowym patronatem Lucjusza Nadbereżnego, Prezydenta  Stalowej Woli i UNICEF Poland.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.