320 wyświetleń
Przejdź do forum

Konzbud znalazł pogromcę.

18 grudnia 2023 12:56, autor: mosir.stalowawola.pl
Niewątpliwie pojedynkiem, który przykuwał uwagę w ostatniej kolejce amatorskiej ligi siatkówki SWVA było spotkanie pomiędzy liderującym bez porażki Konzbudem a odwiecznym rywalem WP Transferem. Jak się spodziewano mecz dostarczył sporo emocji. Pierwszego seta 25:19 wygrał WP Transfer. W drugim 25:23 lepszy Konzbud. W trzeciej partii ponownie górą WP Transfer 25:20. Czwarty, to już wyraźna dominacja wielokrotnych mistrzów ligi, wygrana 25:13 i w całym meczu 3:1. W innych spotkaniach Leśnik Rudnik przegrał z PHU Sarzyna 0:3 (9:25, 19:25, 16:25) a BHP PPOŻ T. Mazur pokonał Damont 3:1 (25:20, 25:23, 27:29, 25:11). W tym meczu Damont wygrał pierwszego seta w bieżących rozgrywkach. Pauzował Art Greg Stalowa Wola. W tabeli prowadzi Art Greg 13 punktów w 6 meczach. Kolejne miejsca zajmują PHU Sarzyna 12 punktów i Konzbud 11 punktów w 5 meczach. Następna kolejka rozegrana zostanie 13 stycznia 2024 roku a zmierzą się ze sobą: 10.00 WP Transfer – Leśnik Rudnik 11.40 Damont – Art Greg 13>20 Konzbud – BHP PPOŻ T. Mazur