obecnie
7° C
jutro
14° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Koszulki sportowe
  286 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1054 wyświetleń
  2 odpowiedzi
 • Polecane szkolenia z projekto…
  300 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • opinie - pizzeria
  328 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Montaż bram
  278 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Wyłącznik ciśnieniowy
  337 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  877 wyświetleń
  2 odpowiedzi
Przejdź do forum

8 kolizji na drogach powiatu stalowowolskiego

29 listopada 2023 11:53, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Opady śniegu sprawiły, że tylko wczoraj na terenie powiatu stalowowolskiego odnotowaliśmy 8 kolizji. Żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach nie odniosła poważniejszych obrażeń. Pomimo trudnych warunków drogowych tego dnia nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Do najgroźniejszego zdarzenia doszło po godzinie 10 w miejscowości Zdziechowice Drugie, gdzie kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, który następnie dachował. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Nie wymagała hospitalizacji.

Na terenie miasta doszło do 4 zdarzeń. Na ul. Dąbrowskiego kierujący autobusem w wyniku nieprawidłowego manewru omijania najechał na unieruchomionego volkswagena. Na drodze wojewódzkiej nr 871 kierujący iveco najechał na tył poprzedzającego go audi. Na Al. Jana Pawła II kierujący fiatem najechał na tył mazdy. Na ul.1-go sierpnia w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości doszło do kolizji trzech pojazdów.

Policjanci w dalszym ciągu apelują do kierowców o ostrożną jazdę i zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy pojazdami. Apelujemy również do pieszych, aby zachowali ostrożność w rejonie przejść i przekraczali jezdnię po upewnieniu się, że mogą to zrobić bezpiecznie.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.