obecnie
13° C
jutro
20° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Zdrowa żywność
  785 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Siłownia Stalowa Wola.
  10793 wyświetleń
  8 odpowiedzi
 • Neurologia
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Odzież do biegania
  145 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  517 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  1072 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1354 wyświetleń
  3 odpowiedzi
Przejdź do forum

Miejskie Mikołajki na Rozwadowskim Rynku

27 listopada 2023 09:51, autor: stalowawola.pl

Magiczna atmosfera świąt otuli wkrótce Rozwadowski Rynek. A to za sprawą wizyty niezwykłego gościa. 6 grudnia 2023 roku do Rozwadowa przybędzie święty Mikołaj z zaprzęgiem żywych reniferów, rozpoczynając tym samym Miejskie Mikołajki. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Miejskie Mikołajki będą też znakomitą okazją, by roztoczyć świąteczną atmosferę na całą Stalową Wolę. W trakcie wydarzenia bowiem będzie miało miejsce rozświetlenie choinki i iluminacji świątecznych w mieście. 

Miejskie Mikołajki potrwają od godziny 17.00 do 20.00. Na miejscu pojawi się święty Mikołaj, gotów do rozmowy z dziećmi i dorosłymi oraz do wspólnego pozowania do świątecznych zdjęć. To nie wszystko. W ramach wydarzenia będzie też okazja, by zobaczyć prawdziwe, żywe renifery, które dodadzą magii i niepowtarzalnego klimatu temu świątecznemu spotkaniu. 

Dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele atrakcji, takich jak animacje z elfami, gry i zabawy ruchowe, które z pewnością rozbawią i dostarczą mnóstwo radości. Dodatkowo, na stoiskach Kreatywnego Podwórka oraz miejskich jednostek będzie można skorzystać z warsztatów świątecznych, gdzie uczestnicy stworzą bombki, aniołki, skarpetkowe bałwanki czy ekotorby – idealne prezenty świąteczne wykonane własnoręcznie. 

Ponadto, wszyscy uczestnicy Mikołajek będą mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle świątecznej ścianki lub w plenerze, przy innych atrakcjach. Każdy będzie mógł zabrać ze sobą kawałek atmosfery tego wyjątkowego wydarzenia, rejestrując chwile radości i uśmiechu przy kolorowej dekoracji.  

To wydarzenie to nie tylko okazja do zabawy, ale także doskonała okoliczność, aby spotkać się z innymi mieszkańcami, cieszyć się wspólnie świątecznym nastrojem i budować wspólnotę. 

Organizatorami Miejskich Mikołajek są: Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli oraz Stanisław Sobieraj przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Partnerami wydarzenia są: Fabryka Kreatywności, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Rodziny Kreatywne Podwórko, Koło Fotograficzne KADR, renifery.com, Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli oraz Ochotnicza Straż Pożarna Stalowa Wola – osiedle Charzewice.  

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.