obecnie
15° C
jutro
22° C
Czy powinny wrócić niedziele handlowe?


Ostatnio na forum

 • Odzież do biegania
  49 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zawód OZE
  422 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dobry ortodonta?
  867 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na biznes
  1250 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Sprzątanie po zmarłych
  279 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Usługi malowania wnętrz w Sta…
  375 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Holter
  388 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Nie żyje Marek Ożga. Zginął w wypadku.

12 września 2023 21:16, autor: zomo

W tragicznym wypadku samochodowym zginął Marek Ożga, radny i członek zarządu powiatu tarnobrzeskiego, wicedyrektor WORD w Tarnobrzegu, strażak OSP Krawce.

Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do jakiego doszło w Nowym Grębowie w powiecie tarnobrzeskim. Wstępnie ustalono, że kierowca osobowej toyoty, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarowym mercedesem. 60-letni mężczyzna kierujący toyotą, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj, po godz. 19, w Nowym Grębowie w powiecie tarnobrzeskim. Pracujący na miejscu policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wstępnie ustalili, że kierujący osobową toyotą, jadąc w kierunku miejscowości Krawce, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi ciężarowemu marki Mercedes doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

Pomimo udzielonej pomocy, kierujący toyotą, 60-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego zmarł w szpitalu.

Kierujący mercedesem był trzeźwy.

Na miejscu pracowały służby ratownicze: policjanci, strażacy z PSP w Tarnobrzegu i OSP w Stalach oraz załoga karetki pogotowia.

Funkcjonariusze przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tragicznego wypadku.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.