obecnie
17° C
jutro
25° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  45 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  89 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1903 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  94 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  143 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  158 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  935 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Zakończył  się od wielu lat oczekiwany remont tarasu Przedszkola nr 5…

12 września 2023 21:13, autor: stalowawola.pl

Zakończył  się od wielu lat oczekiwany remont tarasu Przedszkola nr 5 w Stalowej Woli. W miejsce starego i zniszczonego tarasu, który mógł stwarzać niebezpieczeństwo dla przebywających na nim dzieci powstało nowoczesne i bezpieczne miejsce zabawy i wypoczynku najmłodszych Mieszkańców Stalowej Woli.  

 – Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli jest placówką publiczną, o wieloletniej tradycji. Usytuowanie przedszkola w niewielkiej odległości od odnowionego Rynku w Rozwadowie, ale i w miejscu ustronnym, cichym i bezpiecznym jest niezaprzeczalnym atutem tej placówki. Plac zabaw jest wyposażony w bezpieczne, atrakcyjne urządzenia zabawowe: huśtawki, karuzele, domki i podesty do pokonywania przeszkód, do wspinania się oraz piaskownicę. Dzieci mają dużo miejsca do zabaw ruchowych, do gry w piłkę i innej aktywności ruchowej. Na całym placu przedszkolnym jest dużo zieleni, drzew i krzewów. Stary taras, który wymagał natychmiastowego remontu został zastąpiony piękną, nowoczesną i bezpieczną przestrzenią zabawy i odpoczynku, która wspaniale komponuje się z bryłą budynku Przedszkola – zaznaczył Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli.  

Zrewitalizowany taras pełni rolę wypoczynkową oraz przestrzeń na której mogą odbywać się najważniejsze uroczystości w życiu Przedszkola. Po wykonaniu prac została także zasiana trawa, aby już na wiosnę ogród razem z nowym tarasem stworzyły jak najlepsze miejsce zabawy i odpoczynku dzieci. 

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.