obecnie
27° C
jutro
24° C
Czy wybierasz się w tym roku na wakacje?


Ostatnio na forum

 • Kiedy miasto zapłaci urlopowe…
  73 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  204 wyświetleń
  1 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  227 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  2129 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  215 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  259 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  270 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Ewaluacyjna debata społeczna w Nisku - Podwolinie

1 czerwca 2023 11:52, autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Podczas debaty podsumowano wnioski i postulaty dotyczące bezpieczeństwa na terenie osiedla nr 6 - Podwolina oraz terenu zbiornika wodnego, zgłoszone przez lokalną społeczność podczas debaty powiatowej organizowanej 30 czerwca 2022 roku.

Po rozpoczęciu debaty i przywitaniu uczestników, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nisku, podinspektor Jarosław Zych, przypomniał zebranym, że ideą spotkania jest podsumowanie sposobu realizacji wniosków zgłoszonych w czasie poprzedniej debaty. Moderator przedstawił wnioski zgłoszone przez mieszkańców oraz szczegółowo omówił ich realizację przez poszczególne podmioty. Następnie Kierownik niżańskiego Ogniwa Ruchu Drogowego asp. szt. Bartłomiej Kozioł -  przybliżył zebranym stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym, główne przyczyny wypadków drogowych oraz podejmowane działania przez Policję mające na celu między innymi ograniczenie zdarzeń drogowych. Podczas debaty przedstawiono również zasady funkcjonowania „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji  „Moja Komenda”.

Nie zabrakło również omówienia kwestii dotyczącej bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji, a co za tym idzie korzystania ze zbiornika wodnego znajdującego się w rejonie osiedla. Przedstawiono szereg podejmowanych działań profilaktycznych adresowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczących m.in. bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

Każdy z uczestników debaty otrzymał do wypełnienia anonimowy kwestionariusz ankiety ewaluacyjnej, w której mógł wyrazić swoje zdanie miedzy innymi na temat organizacji i sposobu przeprowadzenia debaty.

Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.