obecnie
20° C
jutro
21° C
Czy Polska wyjdzie z grupy podczas EURO 2024?


Ostatnio na forum

 • Rzetelna agencja nieruchomośc…
  42 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Czy warto i jak zastrzec swój…
  87 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Dr Trafidło prośba o opinie
  1894 wyświetleń
  3 odpowiedzi
 • Perfumy damskie - jak wybiera…
  91 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Przedłużenie włosów
  141 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Pomysł na studia
  156 wyświetleń
  0 odpowiedzi
 • Zdrowa żywność
  933 wyświetleń
  0 odpowiedzi
Przejdź do forum

Sukcesy uczniów Ekonomika

21 kwietnia 2021 12:52, autor: stalowowolski.pl

Pomimo pandemii, która pokrzyżowała plany organizatorom wielu konkursów i olimpiad, uczniowie Zespołu Szkół Nr 3, czyli Ekonomika, jak co roku zdobywają wysokie miejsca w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach.

Świadczą o tym zwycięstwa uczennic klas czwartych i trzecich w XII Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej oraz w III Podkarpackim Turnieju Ekonomicznym „Rachunkowość w pigułce”.

Tytuł przewodni konkursu z hotelarstwa w tym roku odbywał się pod hasłem: “Działania proekologiczne w nowoczesnym hotelarstwie i gastronomii”, zaś tytuł konkursu ekonomicznego to „Księgowe” z Naszej Szkoły”. W tych obu prestiżowych konkursach uczennice Ekonomika sięgnęły po najwyższe laury. Weronika Przyboś została finalistką ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, zajęła V miejsce w Polsce. Natomiast Wiktoria Sobina, Dominika Serafin i Dorota Janiec zdobyły zespołowo pierwsze, a indywidualnie pierwsze i drugie miejsce w konkursie ekonomicznym. Opiekunkami naukowymi uczennic są Marzena Garbacz i Renata Sękiel, które twierdzą, że zawsze przygotowują młodzież tak, żeby w przyszłości była równorzędną konkurencją dla wysoko wykwalifikowanej kadry zawodowej, ale to zapał uczniów, którzy są zainteresowani zdobywaniem wiedzy, przyczynił się do tego sukcesu.

 

Weronika Przyboś
 
Komentarze czytelników (0)
Do tej zawartości nie ma jeszcze komentarzy.